Türkiye Arabistan Nakliye

  • threelinelojistik: arabistan nakliye

Türkiye Arabistan Nakliye Suudi Arabistan Krallığı Arabistan Yarımadasında Kuzeyden Kuveyt, Irak ve Ürdün, güneyden Yemen, Güney Yemen ve Türkiye Umman Nakliye, doğudan Birleşik Arab Emirliği ve Basra Körfezi ve batıdan Kızıldeniz ile çevrilidir Ülkenin demiryolu ve karayolu ulaştırma şebekesi çok gelişmiştir. Son yıllarda havayolu ulaştırması da çok düzenli hale getirilmiştir.

Suudi Arabistan’ın başlıca limanları Yenbu, Cidde, Ras Tanura ve Dahran limanlarıdır. başkent Riyad. Başlıca şehirleri Mekke,Medine,Tebuk Suudi Arabistan ekonomisi, 1932 yılında petrolün bulunmasıyla hızla gelişerek, dünya ekonomisine tesir edecek seviyeye gelmiştir. Petrol gelirleri ülke ekonomisinin can damarını teşkil etmektedir.

Ülkenin en önemli endüstrisi petrol ve ürünleridir. Ortadoğu’nun en büyük petrol üreticisidir. Bu bakımdan dünyanın üçüncü ülkesidir. Petrole paralel olarak, petro kimya endüstrisi kurulmuştur. Petrolden başka tabii gaz, altın, gümüş ve demir de çıkarılmaktadır.

Arabistan ile uluslararası ticaret yapıyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bize bilgilerinizi göndererek en uygun ve en hızlı hizmet için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye Arabistan konusunda tecrübeli arkadaşlarımız 09:00 – 18:30 saatleri arasında en geç 2 saat içinde size döneceklerdir.

İlgili Kişi Ad Soyad*

Firma Adı *

Telefon*

E-Posta*

Nakliye Şekli
Kara TaşımasıHava TaşımasıDeniz Taşıması
Transit TaşımasıKobine Taşıması

Taşınacak Ülke*

threelinelojistik-arabistan-nakliye-1

threelinelojistik-arabistan-nakliye-1

HİZMETLERİMİZ

Diğer Hizmetler...

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz