Türkiye Almanya Nakliye

  • almanya nakliye: uluslararası nakliye

Türkiye Almanya Nakliye

Almanya ya da resmi adıyla Almanya Federal Cumhuriyeti, Orta Avrupa’da bir ülkedir. Kuzeyinde Kuzey Denizi, Danimarka, ve Baltık Denizi; doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti; güneyinde Avusturya ve İsviçre; ve batısında Fransa, Lüksemburg, Belçika, ve Hollanda bulunur. Almanya, Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra, dünyanın en çok göç alan ikinci ülkesidir.

Almanya bir federal parlementer cumhuriyettir. On altı eyaletten oluşmaktadır. Başkenti ve en büyük şehri Berlin’dir. Almanya Birleşmiş Milletler’e, NATO’ya, G8’e üyedir ve Kyoto Protokolünü imzalamıştır. Almanya 2007 yılına göre, GSYİH’ye göre dünyanın 3. büyük ekonomisi ve en çok ihracat gerçekleştiren ülkesidir.

Sizinde Türkiye Almanya Nakliye ile ilgili sormak ve öğrenmek istediğiniz konular var ise yada fiyat ihtiyacınız var ise aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bölgesinde tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız 09:00 – 18:30 arasında en geç 2 saat içinde size geri dönüş yapacaklardır.

Türkiye Almanya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.

 

 

 

İlgili Kişi Ad Soyad*

Firma Adı *

Telefon*

E-Posta*

Nakliye Şekli
Kara TaşımasıHava TaşımasıDeniz Taşıması
Transit TaşımasıKobine Taşıması

Taşınacak Ülke*

Threeline Almanya Nakliye

Threeline Almanya Nakliye

HİZMETLERİMİZ

Diğer Hizmetler...

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz