Türkiye Fransa Nakliye

  • türkiye fransa nakliye: threeline lojistik
  • yurtdışı nakliye:

Türkiye Fransa Nakliye

Fransa  ya da resmî adıyla Fransız Cumhuriyeti , ana kara toprakları Batı Avrupa’da bulunan ve dünyanın pek çok bölgesinde denizaşırı toprakları olan bir ülkedir.

Bununla beraber sanayi, makine, kimyasal ürünler, otomobil, metalürji, uçak, elektronik, tekstil, gıda ürünleri, turizm üzerine dayalıdır. Sanayinin büyüme oranı yaklaşık %1.5’tir. Ülkedeki tarım ürünleri buğday, tahıl, şeker pancarı, patates, üzüm, sığır, süt ürünleri, balık gibi alt bölümlere ayrılmaktadır.

Ülke; makine ve taşımacılık araçları, uçak, plastik ürünler, kimyasallar, eczacılık ürünleri, demir-çelik ve meşrubat gibi ürünler satmaktadır. Ülkenin en çok ihracat yaptığı ortakları, Almanya %14.7, İspanya %9.7, İtalya %8.7, Belçika %7.1, ABD %7.1 şeklindedir. Aynı şekilde ülkedeki ithalat miktarı 529.1 milyar $ olup, ülke; makine ve parçaları, araçlar, ham petrol, uçak, plastik ürünler, kimyasal ürünler almaktadır. Ülkenin ithalat ortakları Almanya %18.9, Belçika %10.7, İtalya %8.3, İspanya %7, Hollanda %6.6, Birleşik Krallık %5.9, ABD %5.1 şeklindedir.

Sizde Türkiye Fransa Nakliye ve Lojistik ile ilgili bilgi almak istiyorsanız telefon numaramızdan ulaşabilir veya aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz arkadaşlarımız 09:00 – 18:30 saatleri arasında 2 saat içinde size geri dönüş yapacaklardır.

 

İlgili Kişi Ad Soyad*

Firma Adı *

Telefon*

E-Posta*

Nakliye Şekli
Kara TaşımasıHava TaşımasıDeniz Taşıması
Transit TaşımasıKobine Taşıması

Taşınacak Ülke*

Threeline Fransa

Threeline Fransa

HİZMETLERİMİZ

Diğer Hizmetler...

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz